Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Nemůže být každý den posvícení

Někdy to prostě nejde

Tedy musím říct, že jsem vždycky nadávala na tvůrce různých blogů, když se každý den  neobjevil nový příspěvek.Já jako článku chtivý čtenář potřebuju každý den  svou pravidelnou dávku příhod ze života. Říkala jsem si, že to přeci nemůže být tak těžké každý den hlodnout pár řádků o tom, co se toho dne přihodilo,ale teď sama na své kůži poznávám, že když se nic neděje,tak ani sebekreativnější mozek nevymyslí něco co by se dalo publikovat.


Dnes to prostě nepůjde. Takže dneska žádný výplod, jen malé upozornění. jsem bloger začátečník, tudíž nečekejte zázraky,ale sama pevně doufám, že se to bude postupně zlepšovat. Ale přesto očekávám připomínky a rady co předělat, přidat, nebo co byste chtěli číst. Dřívější trapné články jsem smazala, abych se už nemusela stydět, kdyby si to náhodou někdo řečetl. Tudíž je teď můj deníček prázdný a připravený na nový start. Budu se snažit, aby článků přibývalo a aby alespoň některé byly alespoň maličko vtipné, no uvidíme jak to dopadne.


Položila bych první otázku čtenářům: jak vložím obrázek,mohl by mi to někdo vysvětlit. Tím nemyslím jako vysvětlit,ale popsat postup pro blbce, abych to z toho pochopila i já. Díky Vám

Reklamy

Single Post Navigation

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: