Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Hasiči

….

Tak se to konečně povedlo. Dneska jsem se konečně dostala mezi opravdové hasiče na požární stanici. sice jen jako návštěvník exkurze,ale jak už se říká, aspoň něco.


V jedenáct hodin jsme se my, zážitkuchtiví studenti sešli před požární stanici na Feuerwehrstraße 1. ( naštěstí tentokrát autobus zastavil tam kde měl a my jsme to našli bez problémů )Postávali jsme před bránou a čekali, až si nás někdo přijde vyzvednout. Někteří, včetně mě, jsme si vyplňovali chvilku kouřením,ale pak vyvstal první problém, KAM S NÍM, smozřejmě nemyslím slamník a nebo co to vlastně v originále bylo,ale s vajglem. Přece nebudu pohazovat nedopalky před požární stanicí, tenhle problém mělo víc lidí, až pak jeden spolužák vítězoslavně zakřičel, TADY. Všichni jsme se k němu rozběhli, abysme po chvilce zjistili, že našel jen prachobyčejný kanál,ale i tak dobrý. Hned jsem jim ho do posledního zaplnili cigarkama.


A ted už jen rychle, následovala prohlídka techniky, krizového centra, které mě osobně úplně nadchlo a pak konzultace s odbornikem na Požárni ochranu o mém projektu.


Doufám, že se mi podaří se tam ještě někdy podívat, tam by se mi líbilo jednou pracovat, kdo ví, možná se to jednou splní.

Reklamy

Single Post Navigation

2 thoughts on “Hasiči

  1. Barunka.l on said:

    Jsem vážně překapenáI proto jsem se rozhodla tady komentář nechat. Maličko mě mrzí, že se autor nepodepsal pravým jménem, abych aspoň věděla, kdopak si na mě tak hezky stěžuje. Nebo, že mi to neřekl přímo do očí. Nejsem si vědomá ničeho, za co bych si to zaslloužila,ale pisatel má pravděpodobně jiný názor, takže bych ráda požádala, aby mi to osvětlil, abych se popřípadně mohla začít stydět. Děkuji.

  2. píča on said:

    Ahoj lásko 😦Si asi myslíš že seš hodně dobrá co? Abys věděla, tak ne, ty píčo jedna zasraná! Abys věděla, to ze školy ti nikdy nezapomenu! Šlapko!Ty píčo! Ty kurvo! Ty vomrdaná jepice! Ty vši jedna rozpíchaná!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: