Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Potter mánie

Už je to tady. Spousta dospěláků začíná opět magořet a místo dovolené, kdy by se měli věnovat rodinám a kamarádům a jiné podobné havěti, usedají osamoceni do křesel, postelí, nekteří jen takk monitorům a začítají se do nového dílu Harryho Pottera.

Musím uznat, že i já patřím mezi podobně postižené.

Jen se mi teď častěji než dřív vybavují vzpomínky z dětství, kdy mi maminka vtloukala do hlavy, abych se učila angličtinu, že ji jednou budu potřebovat. Jako vždycky, maminka měla pravdu. Teď si rvu vlasy, že jsem se líp neučila a nemůžu si sama v originále a hlavně TEĎ HNED přečíst, jak že to s tím Harrym vlastně dopadne.

Naštěstí existují v nekonečném světě internetu nadšenci, kteří zprostředkují tento zážitek i nám, co vládneme maximálně češtinou a to ještě kolikrát hodně špatně. Jak dlouho může tak trvat jednomu človeku než přeloží 700 stran textu? Řekla bych moc dlouho na to, abych to čekání přežila.

Po té, co jsem si přečetla první čtyři kapitoly jsem tak nažhavená na pokračování a hlavně závěr série, že usedám se slovníkem v ruce ke knize a horko těžko rozšifrovávám poslední kapitolu.

Doporučuji přestat číst, protože se tady může objevit nějaký ten spoiler, takže jestli se chcete nechat překvapit, tak STOP a nebo následující odstavec jednoduše přeskočte, ať vám náhodou nezkazím zábavu.´


Tady byl původně spoiler,ale jelikož se mi nedaří skamarádit se s mým novým vzhledem a nepodařilo se mi úvahy nad obsahem publikovat správně tak abych nikomu z vás nezkazila radost, tak jsem je radši vypustila. Možná na to ještě přijdu a ještě se tady o obsahu rozepíšu.


No jdu číhat dál na další přeloženou kapitolu.

A ještě provést jedno veřejné odhalení.

Jmenuji se Barunka.l

a

JSEM ZÁVISLÁ NA HARRYM POTTEROVI!

Reklamy

Single Post Navigation

One thought on “Potter mánie

  1. Until I read your article, I thought I was well versed on this subject matter. Thank you for giving me more fresh inafimotron to add to my knowledge to make me an even better teacher.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: