Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Krátké blognutí z práce

Je tady chvíle, která tady dlouho nebyla a která se asi zase dlouho nebude opakovat. Nemám v práci co dělat. Zase a opět se spolupracovníci na IT oddělení vytáhli a nám nefunguje pošta, takže se zpomaluje veškerý život u nás. Spousta lidí by si řekla, že si přece nemám na co stěžovat, když nemusím nic dělat, jenže ouha, naši práci, která musí být dneska hotová nikdo jiný neudělá. A nám na ni tudíž zbyde míň času. Takže zase opět nebudme stíhat a já budu odjíždět úplně narychlo.

Ještě že mě na konci dne čeká alespoň jedna pozitivní zpráva a to že pojedu s mým oblíbeným L. Doufám, že i dneska přežiju zpáteční cestu domů a že se opět pobavím jako vždycky. Škoda jen, že můj milovaný L. je už dávno zadaný a já jsem TA DRUHÁ. Pomalu se začínám cítit jak puberťačka, která by byla schopná pro získání svého milovaného téměř všeho. Naštěstí nemám odvahu podniknout nic, takže k žádnému rozvracení vztahů asi nedojde a já budu pořád dál sama a opuštěná.

 

No ne, tak zoufalá zatím nejsem, ale brzo určitě budu. Pořídím si kočku a až umřu, tak se budu modlit, aby mě ta kočička po vzoru amerických filmů nesežrala.

 

TO BE CONTINUED

Reklamy

Single Post Navigation

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: