Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Jsem nekuřák?

Tenhle nadpis je samozřejmě zavádějící, protože se nekuřákem zatím být necítím.

Ale zajímalo by mě, po jak dlouhé době o sobě mohu začít tvrdit, že jsem nekuřákem. Je to přímo úměrné počtu let, které jsem s cigaretou prožila? Nebo je to prostě jen pocit, terý přijde sám od sebe a já to nakonec poznám, že jsem nekuřák. budu nekuřák, i když si občas cigaretu dám? Myslím tím, třeba jen tak jednu třeba jednou měsíčně, jen tak z nostalgie, nebo je to hrubé porušení pravidel nekuřácké komunity? Přijmou mě mezi sebe její členové? Nezavrhnou mě moji přátelé kuřáci? Nechci aby to někdo věděl, že jsem přestala, nejsem ráda, když zklamu a tak, kdyby se to úplně nepovedlo,tak zklamu jen sama sebe, ikdyž už to bude dost zlé. Jak jsme k tomu vlastně dospěla, že budu někuřákem??? Myslím, že za to tak trochu může L., ale možná za to taky může to, že už třetí týden nemůžu dýchat, takže jsem na cigaretu neměla vůbec žádnou chuť. Teď už se mi ale dýchá o moc lépe a chutí přibývá. Zajímalo by mě, jestli se udržím, až spadnu do svého obvyklého pracovního tempa a příležitostí bude přibývat. Vychutnám si kávu bez svého rituálu se zapálenou cigaretou? Za jakým účelem budu prchat z pokoje srovnat si v hlavě myšlenky? Doteďka jsem si s cigaretou vytvořila takové příjemné spojenectví.

 

Chtělo by to motivaci,ale zatím se mi nedaří vymyslet nic, co by za to stálo. Tedy mám jasnou odpověď, kdo by za to stál, ovšem jsem realista a je mi jasné, že on o to nestojí, že jemu je úplně jedno, co já dělám, nebo nedělám. Zájem o moje zdraví rozhodně neprojevuje. On vlastně neprojevuje zájem vůbec o nic. Tedy vůbec o nic týkající se mě. Proč by ho to taky mělo zajímat. Přestal kouřit v červenci, asi 14 dní po tom, co jsme se seznámili, ale stejně nepochopí, že mě k tomu inspiroval on.

 

Už chci do práce, už se mi po něm stýská. Vím, že všichni říkají, že vztahy na pracovišti by měly být TABU,ale copak to, co mezi námi je, je nějaký vztah??? Určitě nee, protože já si pod pojmem vztah představuji dva a ne jen jednu přezrálou puběrťačku, sledující svého idola a radující se z každé maličkosti, kterou se o něm dozví.

 

Právě jsem spolkla jeden obrovitánský prášek (antibiotikum), ukončím svůj noční výplod nesmyslů a jdu spát, takže přeji dobrou noc, dobré ráno nebo prostě krásný den, pokud to bude někdo číst.

Reklamy

Single Post Navigation

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: