Barunka bloguje

In my dreams I can fly

A mě dneska nebaví pracovat

A já se na to můžu taky vyprdnout

Rozhodla jsem se, že budu blogovat, z čehož máte určitě všichni ohromnou radost .

 

Vážně asi stárnu, protože zapomínám a chci sem připisovat věci, o kterých už jsem dávno psala. Nojo, je to se mnou smutné.

 

Dneska se z L. pokusím dostat nějakou informaci, to jsem na to teda zvědavá, jak to dopadne, tak mi všichni držte palce. Nebo nechcete se ho někdo zeptat za mě? To by bylo úplně nejlepší, protože Barunka je srab a stejně se na nic nezptá. To už vím vlastně teď.

 

Taky jsem ještě nepsala, jak se k nám chystá návštěva z Argentiny, doufám, že sjem ten dopis přetlumočila správně a že nedorazí třeba zítra. Ale jak to vlastně všechno začalo. Maminka mi poslala emailovou zprávu, že na mě doma čeká dopis z Argentiny. Tak jsem ji uklidnila, že to bude asi nejspíš přáníčko k narozeninám a tudíž to může klidně otevřít. Načež naši maminku napadl nápad nechat přáníčko nascenovat a poslat mi ho emailem. Jenže bohužel scaner u nich v práci asi nebude moc kvalitní a Miguelův krasopis taky nic moc, tak jsem z přání vyluštila jen informaci, že dodělá poslední zkoušku a zaklepe u mojich dveří, tak doufám, že už není někde na cestě, protože si tedy opravdu nedokážu představit taťku, jak se snaží komunikovat španělsky. Ale oni uaž by se snad nějak domluvili.

 

No, tak jsem zase naťukala pár nesmyslných řádků a jdu dál pokračovat ve smysluplnější práci. Jinak upozorňuju, že jestli jste si zítra nechali něco poslat přes naši společnost, tak moc nečekejte, protože dnešní pracovní morálka není úplně nejlepší. Ale co naděláte. když nám se tak nechce

Reklamy

Single Post Navigation

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: