Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Žárlím

Vždycky jsem si myslela, že nejsem žárlivá,ale jsem a moc.A jak jsem na to přišla? L vozí každý den domů kolegyni z práce a já zjišťuju, že mi to začíná vadit. Je normální žárlit na někoho, ikd yž vím, že jde o práci a že s tím nemůže nic dělat?

Reklamy

Single Post Navigation

2 thoughts on “Žárlím

  1. Barunka.l on said:

    Nene L. není homosexuálem, s homosexuálem žiju jako s mým spolubydlícím. Ale to je maličko na delší povídání. Ono to s tím žárlením neí tak zlé, jen jsem nad tím tuhle maličko přemýšlela. Kdybych měla žárlit, tak se z toho zblázním, vozí každý den letušky, takže tam bych měla začít žárlit nejvíc, jenže ty neznám osobně a nevídám je a víš jak to je, co oči nevidí…

  2. Vzdyť jsi tuhle psala, že je homosexuál, ne? Nebo to je jinej? Žárlivost je normální, pokud máš někoho ráda, ale nesmí přerůst do nemocných rozměrů ve formě pronásledování či podezřívání. Já nikdy žárlivá nebyla a plně důvěřovala, no a pak jsem jednoho krásného dne zjistila, že jsem jaksi za vola. Takže asi bude nejlepší si o tom s dotyčným promluvit, tak nějak nenápadně, co o té buchtě smýšlí a pokud ti to opravdu hodně vadí a na vašem vztahu Vám záleží, vyjádři svou nelibost se situací, zda by se to nějak nedalo řešit.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: