Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Dovolená-Den první

Podpotýkám, že v následujícím příspěvku nebudu velebit nějakou cizí krajinu na druhém konci zeměkoule. Že nebudu popisovat romantické šumění moře, písek na pláži a úžasný západ slunce na obzoru. Ne to určitě nebudu, protože moji dovolenou trávím v naší krásné a milované vlasti.

Vytoužené a zasloužené (teda z mého pohledu určitě :)) volno jsem se rozhodla spojit s návštěvou mojich drahých a milovaných rodičů. Opustila jsem tedy útulný byteček v srdci Ostravy a vyjela se nadýchat trochy čertsvého vzduchu do jedné malebné vesničky (vážně je jako od Lady) v jižních čechách.

 

Po dlouhém rozjímání jsem totiž dospěla k názoru, že ztrávit dovolenou někde jinde bych ani nechtěla. Představa, že vyrazím někam k moři (myslím tím oblíbenmé české destinace Chorvatsko, Itálie…) mě vyloženě děsí. Nepotřebuju mít moře, nepotřebuju mít horko, ba co víc, potřebuju být sama bez řvoucích cizích dětí otravujících mě na rozpálené pláži.

 

Dnešní den jsem se probudila v 8:00 do nádherného slunečného dne. Přivítala jsem se s pejskem, dali jsme si venku na sluníčku na dvoře k snídani pravý smetanový jogurt (ne nějakou hnusnou nízkokalorickou náhražku). Pak jsme se došli natrhat ostružiny, jablíčka a lískové oříšky na zahradu. A kolem 10:00 jsem vyrazila na zahradu s rozhodnutím, že do konce týdne nebude na zahrádce po plevelu ani památky. Teď kolem poledního na chviličku schovat, protože sluníčko moc pálí a co bude dál, to ještě netuším, ale každopádně jsem hrozně spokojená a šťastná, protože takhle přesně, jsem si představovala letošní dovolenou. A má to ještě jedno obrovitánské pozitivum……je to zadarmo

Reklamy

Single Post Navigation

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: