Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Praha stověžatá

Ano, už je to tak. V současné době se nacházím v centru hlavního města.

Ale začněme od začátku.

Jelikož se z nás škola snaží vychovat tvory vzdělané a prakticky využitelné pro potencionální zaměstnavatele, byla nám do osnov zapsaná praxe v oboru. Už se bohužel nikdo víc nezmiňuje, jakým způsobem to udělat. Takže jsem vzala věci do vlastních rukou a jala se hledat praxi na vlastní pěst.

A když už jsem hledala, tak proč to nezkusit na místech nejvyšších. Například na jednom známém správním úřadě.

Vydala jsem se tedy jednoho dne do víru velkoměsta. Se strachem v očích, jízdenkou na metro a pár stovkama v kapse. Naštěstí se mě ujala má drahá kamarádka a našla jsem azil u ní. Což bylo ostatně moje jediné štěstí.

První týden byl velmi náročný,vstávání v sedm hodin mi vůbec nedělalo dobře, poslouchání nudných přednášek, paragrafů a mého vedoucího, který se hrozně rád poslouchá mě vyčerpávalo, tudíž na nějaký noční život nebylo ani pomyšlení.

Dneska je to polovina druhého týdne a já už jsem stihla pivečko se spolužákem ze střední školy, spoustu nákupů a dokonce potkat chlapa snů. Asi ne nadarmo se říká, že toho pravého potkáte jednou za život. Já ho potkala, jenže to asi bohužel bylo jednou a naposled.

Takže vážené čtenářstvo, pokud někdo máte jakýkoliv kontakt na hasičský sbor na Petřinách, tak se s ním a na oplátku vás pozvu na svatební hostinu a mým vyvoleným .

 

 

Reklamy

Single Post Navigation

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: