Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Oholená vs chlupatá

Dneska se nebudu nijak sáhodlouze rozepisovat.

Jen přihodím odkaz na článek na blogu, který mě vážně zaujal a zajímalo by mě, co si o tom myslíte vy?

 

http://tanahavlickova.blog.idnes.cz/

Reklamy

Single Post Navigation

10 thoughts on “Oholená vs chlupatá

 1. Třeba prostě chtějí taky dobře vypadat :c) Takže to dělají prostě pro sebe :o)

 2. Barunka.l on said:

  Překvapuje mě, že se k tomu ještě nevyjádřil žádný chlap. No tak pánové, co si o tom myslíte vy???

 3. No, článek jsem četla a líbil se mi. Taky nějak poslední dobou postrádám takové mužnější modely v reklamách a katalozích…

 4. Barunka.l on said:

  Když jsme se tady tak pěkně shodli, že bysme takového chlapa nechtěly, tak kdo to z nich teda dělá? Nebo pro koho to dělají???

 5. Nesnasim ty vypiglovany frajirky. Nelibi se mi to a neni to sexy.

 6. Barunka.l on said:

  No, já chvilku žila s chlapem, s kterým jsem měla deprese, když si do koupelny vybalil všechnu kosmetiku. Byla jsem proti němu jak chudá příbuzná. Krémíky na vrásky, pleťová mléka, vody a kdesi cosi. U spousty věcí jsem ani netušila k čemu jsou. Jinak s tebou souhlasím, když se osprchuje, vyčistí si zuby, použije deodorant a vymění si prádlo, tak budu úplně spokojená.Na holení nohou tedy rozhodně netrvám.

 7. Lena Sawyer on said:

  No, kdyby to podávala jako svůj názor a ne jako tezi, tak bych to tak taky brala :o)Záleží na tom, kolik času v koupelně trávíš ty :o) Nicméně tuhle tvou větu si spousta chlapů přeloží tak, že správnej chlap má smrdět (IMHO by se měl každej den mejt a používat deodorant, čistit si zuby a měnit si spodní prádlo – minimální standart pro mne :o) )

 8. Barunka.l on said:

  Lena Sawyer: Je to její blog a její názor, tak ho tak beru. Spíš bych to brala tak, jestli už to chlapi s tou péčí nepřehánějí? Chlap, který tráví víc času v koupelně než já už u mě není chlap. Tím ovšem neříkám, že by se o sebe chlapi neměli starat vůbecJanova: Myslím, že udržet si dneska nějakou osobnost je čím dál tím těžší. Člověk musí být hodně silný, aby dokázal čelit okolí, které na něj tlačí ze všech stran.

 9. Lena Sawyer on said:

  Nevím, každému se líbí něco jiného, ta paní vykřikuje do světa, že chlap, kterýmu nečouhé odevšať hustá medvědí srst není dost sexy – přitom mně přijdou extrémně chlupatý chlapy nechutný. Jiné zase přijdou mužní. Ta paní ve výše zmíněném článku bere svůj názor jako tezi a to je špatně.

 10. To je oč tu běží.Když přestaneme být sami sebou a zapomeneme užívat vlastní rozum, budeme vypadat jako ty figuríny z výlohy.Ach, jo. MSF

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: