Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Začala škola

Je to tady a ze mě se stala zase osobě školou povinná.

Musím říct, že když se mi poprvé do ruky dostal rozvrh, proběhlo mi hlavou, že člověk, který to vytvořil, nikdy nechodil do školy. Hodiny byly rozházené od 7:15 do 19:15, takže něco takového jako práce po škole vůbec nepadala v úvahu. Už jsem spřádala plány, kdo mě bude živit, až budu úplně bez peněz, ale nakonec se to opět vyřešilo téměř samo a hned první den se nám podařilo upravit rozvrh k obrazu svému, takže téměř všechno zůstává při starém a já další semestr budu moct docházet do práce.

 

Člověk by řekl, že to je docela pozitivní zpráva,ale já jsem zjistila, že mě ta škola už vážně tak nějak nebaví. Každá hodina je neskutečně dlouhá a to ještě ani jedna nebyla tak dlouhá, jak by měla být. Vůbec si nedovedu představit, že to budu muset přežít ještě několik měsíců, ale co už, útěchou mi může být, že už jsou to fakt měsíce poslední.

 

A další mojí novinkou je, že jsem zase v období, kdy koukám do kočárků, zastavuju se u obchodů s dětským oblečením a žvatlám na cizí děti na ulici. Doufám, že mě to zase přejde tak rychle, jak to přišlo, protože mozek mi říká, že miminko by v tuhle dobu nebylo úplně to pravé ořechové. Nehledě na to, že ze vzduchu to asi nechytím, že???

 

Reklamy

Single Post Navigation

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: