Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Maluju a zařizuju

Nové bydlení

Jak už jsem psala, přestěhovala jsem se na stará kolena zpátky k rodičům. A tak mě čekala rekonstrukce svého starého dětského pokojíčku na pokojíček pro dospělou slečnu (jak by to popsali v přeměnách v televizi). Hlavním cílem proměny je utratit co nejméně peněz, protože jako nezaměstnaná si nemůžu s financema nijak moc vyskakovat.

 

Přeměna se u mě teda zatím skládá z vymalování pokoje a nastěhování starého nábytku, který jsem měla v bytě v Ostravě. Jelikož mám celé léto docela nabité různými akcemi, celá rekonstrukce se mi jaksi protahuje, takže se mi zatím podařilo jen vymalovat a nastěhovat starý nábytek, abych měla aspoň trošku v čem žít a postupně mám v plánu nábytek zrekonstruovat a pořádně opravit a natřít škody, co utrpěl při stěhování.

 

Zatím řeším asi neřešitelný problém, kam do zkoseného prostoru podkroí dostat nějakou rozumnou skříňku na oblečení. O šatní tyči ani nemluvím. Zatím bych popsala interiér heslem: Jako po výbuchu, páč mám všechno oblečení uložené na kopičkách a dokud nevyrazím na nákupy do Ikea nebo neobjevím nějakou použitelnou skříňku, tak se stav asi ani nijak rapidně nezlepší, tudíž ode mně nečekejte ani nějaké fotky, protože tohle by byla ostuda fotit.

 

Ale objednala jsem si látky na polštářky, tak zase maličký krůček kupředu, jsem zvědavá, jak dlouho mi bude trvat, než ušiju ty polštářky ;o)

Co vy? V jakém duchu máte zařízený svůj oblíbený pokoj?

 

 

Reklamy

Single Post Navigation

6 thoughts on “Maluju a zařizuju

 1. Ahoj Barunko!!!Děkuju za návštěvu u mne na blogu.Určitě ti budu držet pěsti,aby se ti to zařizování povedlo co nejlíp.Určitě to není jen otázka peněz.Myslím,že i ze starých věciček se dá udělat hodně parády.Když se smíchá staré s novým,vypadá to pěkně.A co se Ikea týká,já jsem pro.Ikea já naprosto miluju

 2. Barunka.l on said:

  Ale to víš že uvažovala,ale jsem mladá a emancipovaná ;o) No a bohužel i nezaměstnaná, takže mi nic jiného, než se nastěhovat zpátky nezbývalo. Byt bych sama neutáhla a chlapi, kteří by mě chtěli domů taky nejsou. Ale je to jen dočasné řešení, doufám, že do Vánoc budu pryč. I když představa dalšího stěhování mě upřímně děsí.Co se týče Ikea věcí, mě se ten nábytek docela líbí. Není to žádná skvělá kvalita,ale tenhle styl mám ráda. Mám vybranou skříňku, která se mi perfektně hodí ke starým skříňkám a nebude to vypadat jako pěst na oko. Navíc v jiném obchodě s nábytkem si prostě nejsem schopná vybrat.

 3. PJ on said:

  nevím proč jsou všichni zblblý z IKEY. Mě osobně se tam nelíbí skoro nic, nábytek z normálního dřeva maj drahej, věci z papundeklu jsou sice levnější ale vypadaj tak příšerně, že něco takového bych si do bytu v životě nedal…P.S. a nad variantou najít si chlapa a nastěhovat se k němu jsi neuvažovala? já teda bych se k rodičům nevracel, když už jsem jednou vypad…

 4. Barunka.l on said:

  Neee, tím se přece nemůžu chlubit, zatím to vůbec nevypadá podle mých představ…

 5. Mám bordel u jiných než u sebe rád. Chtělo by to fotky.

 6. tajtrlikova on said:

  finta fňpolozenim jednodverove skrine na krovky,t.j. dverma nahoru,a podlozenim vznika velkoobjemova truhla na cokoli a navic odkladaci plocha

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: