Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Čekatelé

na renovaci

Jak jsem slíbila, přikládám pár fotek z pokoje. Jelikož mám ráda staré věci a ráda si s nima hraju, většina nábytku se skládá ze straších kousků, které čekají, až nějak zasáhnu a vrátím jim jejich zašlou slávu.

 

skrin.jpg

 

Skřiňka, kterou většina z vás určitě pamatuje z dob dětství. Doufám, že se mi povede jí dát úplně nový kabátek a tím i nový dlouhotrvající život. Na skříňce je kytička, která taktéž čeká na kabátek, ale doufám, že příští týden seženu nějaký, který se mi bude líbit.

 

 

gauc.jpg

 

Gaučík na kterém se válím taky dostane nový ohoz. Látky už jsou objednané, tak zase po dlouhé době zasednu k šicímu stroji a doufám, že se mi podaří i něco stvořit.

 

 

telka.jpg

Zákoutí s telkou. Ti co mě znají vědí, že u mě televize hraje celý den. Mám ji jako kulisu, aspoň se necítím doma tak sama.

stul.jpg

Pracovní stůl obdržel při stěhování poměrně hodně šránů, takže ho nový nátěr taky nemine a navíc má slíbené úplně nové proutěné šuplíčky, takže se má na co těšit.

kosiky.jpg

A můj dnešní objev, jedny z mála nových věcí v pokoji. Košíčy, které jsem si dneska hrdě odnesla z nákupu.

 

 

Tak to jen tak pro představu, jak to u mě vypadá.

Reklamy

Single Post Navigation

2 thoughts on “Čekatelé

  1. Barunka.l on said:

    Blanko na bílo a s patinou by časem mělo být všechno, tak snad se zadaří. Plánů mám spoustu, jen aby se to povedlo tak jak si představuju. Aź bude hotovo a uklizeno, tak určitě nějaké fotky zase ukážu.

  2. Pěkné fotky.Moc se mi líbí ten bílý -asi noční stolek a proutěné křeslo.Vidím,že chuť a odhodlání ti rozhodně nechybí.Až bude hotovo,určitě se ráda podívám na fotky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: