Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Plačka

aneb, mohla bych se tím živit…

Ti co mě znají vědí, že vidět u mě slzy není vůbec žádný problém. Zajímalo by mě, jestli je to jen můj problém a nebo to všichni ostatní nějak maskují???

Právě jsem dokoukala film Milý Johne. Bylo mi jasné, že slzičku uroním, tak jsem si připravila kapesníky předem, abych se nemusela rozptylovat, ale že probulím třičtvrtě filmu, to jsem nečekala. Dokonce bych řekla, že se mé záchvaty pláče časem prodlužují.

Abyste měli představu. Kamarád se mnou odmítl chodit do kina, protože prý bulím i u akčních filmů. Když co mám dělat, když on ten hrdina vždycky zachrání nějaké dítě, nebo pejska, nebo musí opustit svou milovanou…

Romantické filmy, tam jsou slzy zaručené na 100 %. A to i přesto, že vím, že to dobře dopadne.

Dojímají mě pohřby, svatby, děti, zvířata, dokonce mě dojímá i státní hymna. Málokdy odhadnu, kdy to na mě přijde. hodně mě překvapilo, když na mě pláč přišel v průběhu prezentace na vejšce. Podotýkám jen, že jsem já byla prezentujícím, takže pochybuju, že si někdo všiml, že jsem vůbec prezentovala. Brečela jsem u maturity, tak jsem očekávala slzy i u státnic a šla ke komisi vybavena dvěma balíčky kapesníků, protože jeden je málo. A ono nic.

hodně často se přistihnu, že brečím ze spaní, to když se mi zdá nějaký ošklivý sen (zajímalo by mě, jestli se ze spaní taky směju??? Na to nemám žádný důkaz). Brečela jsem, když jsem se probouzela z narkózy. Prostě brečím hodně často a hodně často to nejsou slzy smutné. Prostě brečím, protože nějaká emoce musí ven. A je jedno, jestli jde o vztek, radost, smutek, dojetí…

Myslím, že bych se jako plačka klidně uživila, rozbrečet se na povel mi nedělá sebemenší problém…;o)

Reklamy

Single Post Navigation

One thought on “Plačka

  1. theresa on said:

    Tak Baru – aspoň nemáš problém ventilovat své pocity. To je dobře :o)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: