Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Pohledem muže…

Dnes jsem v jednom časopisu našla článek, kde tři známí čeští muži odpovídají na otázky ohledně žen. Musím říct, že některé odpovědi mě celkem zaujaly. Ale přesto by mě zajímalo, co si o tom myslí zbytek české populace, nejen známé tváře, které přece jen nemůžou z huby do novin vypustit kde co.

Takže se ptám vás, milá blogerská veřejnosti, co byste odpověděli na následujících pár otázek? Dámy si samozřejmě můžou přeformulovat otázky na muže. Budu moc ráda za každou odpověď, protože jsem vážně zvědavá, co si o nás ti chlapi vlastně myslí…;o)

1. Co vám na ženách připadá sexy?

2. Mají to snadnější ženy nebo muži? V čem?

3. Kdy je žena nejkrásnější?

4. Za co byste ženu vyměnil? (aspoň občas)

5. Co si myslíte o věrnosti?

6. Co vám na ženském světě připadá absolutně nepochopitelné?

7. Co ženám nejvíc sluší?

8. Jaké ženské slabosti jsou vám nejsympatičtější?

9. Co je na ženách nejstrašnější?

10. Kdybyste mohl být jeden den ženou, jak byste ho prožil?

Už se těším na odpovědi…;o) Předpokládám, že se dozvím hodně překvapivého…

Reklamy

Single Post Navigation

3 thoughts on “Pohledem muže…

  1. PJ on said:

    hm, tak se teda taky zapojím,no…a předem souhlas s Brtníkem, že je to velmi povrchní dotazník, protože na tyto velmi neurčité otázky se dá jen velmi neurčitě odpovídat…1) u každé něco jiného2) oba, jak kdy a jak v čem3) když mi udělá radost ;-)4) jak kdy… někdy za nic na světě a někdy třeba za housku5) záleží na těch dvou, zda CHTĚJÍ6) sousloví "ženský svět"7) nahej chlap ;-)8) ženy mají nějaké slabosti? ;-)9) úplně všechno10) nechal bych se přeoperovat na chlapa 😀

  2. lední brtník on said:

    1) zadek. úsměv. (to s těma "hadrama" ve kterých je jí fajn, je dobrý postřeh)2) nezkusil jsem. je mi to jedno.3) se směje4) za něco co nemluví5) nic, a nezkouším si myslet.6) všechno. neustálé podrazy a "války" mezi nima.7) viz 3), 1)8) skoro žádné. (to je osobní)9) jsou chytré a všechno ví předem.10) veseledost povrchní, jednostranný testík. cos to četla za hrozný plátek?

  3. 1. Když se na mě "vilně" usmívá, případně když se žena cítí dobře ve svých šatech2. V současném moderním světě si myslím na sebe obě pohlaví staví přiměřeně moc nástrah :)3. Když leze z bazénu4. Aktuálě mě nic nenapadá. Asi bych neměnil … Nic nenahradí ženu :)5. Že pokud si jí partneři slíbí, měli by slib dodržet6. Drby a způsob ženského boje o moc – přes klepy a pomluvy. Mužskej testosteronovej přístup "na férovku" je v tomhle jednodušší :)7. Všechno to v čem se cítí absolutně skvěle8. Emocionální chápání logického světa9. Když vás žena nasmrt nenávidí…10. Upřímně? Masturboval bych.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: