Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Stárnu…

Ano, už zase…:o)

Dneska se mi to potvrdilo hned několikrát. A nebudu se rozepisovat o tom, jak mě všechno bolí a jak nemůžu ráno vstát z postele… :o)

Začalo to včera v noci, nebo spíš dnes ráno. Dostala jsem nabídku kvalitního sexu a tím nemyslím kvalitní sex v podání pana učitele z pelíšků, ale od kamaráda se kterým jsem se potkala po letech a jehož kvality mám, ikdyž jen z doslechu, ověřené. Nakonec i kdyby to nebyla pravda, pořád se jednalo o nabídku sexu a vůbec nebyla oplzlá.No a já, se sebrala, podekovala, popřála dobrou noc a jela jsem(úplně střízlivá) domů, protože jsem ráno musela vstávat do práce.

A v práci to pokračovalo. Kolegyňka, která u nás brigádničí přišla s tím, že se vůbec nevyspala. A jelikož zrovna nebylo moc co dělat, zeptala jsem se jí teda, co dělala v noci. Pokračovalo to podrobným vyprávěním, jak byla pařit na diskotéce. Vůbec prý nepila, jen tančila, protože se chtěla šetřit, když měla jít druhý den do práce. Já protančit celou noc, tak se týden nehnu a ne že budu dalších 12 hodin v práci. Poslední kapkou ovšem bylo, když dodala, že ale hráli samé divné písničky, že tam byli samí staříci, tak kolem třiceti a tak jim hráli ty jejich hity. Bohužel jsem v reálných barvách viděla sebe, jak pařím na té samé diskotéce před 10 lety, na hity Michala Davida, což tedy není hitmaker mojich vrstevníků, ale pařilo se na něj vždycky nejlíp. Dneska si tak nějak nedovedu představit, na co mohli ti staříci vlastně pařit.

Dalším symptomem stáří bych označila to, že mi velmi rychle dochází trpělivost. Ale nejsem si jistá, jestli to souvisí s věkem. Dnes jsem křičela na bandu francouzských spratků, jejich chování považuju za chování bandy chuligánů a francouzských rodičům to je bohužel úplně jedno.

A posledním hřebíčkem do rakve byla věta, která ze mě vypadlo, když se přišly ptát na brigádu dvě slečny. Já v tu chvíli ze sebe vypotila jen větu. A kolikpak je vám děvčátka let??? To, že jsem někoho označila veřejně za dvěčátko mi připadá vážně divné.

A co vy? Taky máte pocit, že stárnete, nebo jste forever young????

Reklamy

Single Post Navigation

2 thoughts on “Stárnu…

  1. Jo teta, jde to se mnou z kopce a asi úplně nejhorší je, že si plně uvědomuju, že zhruba před rokem bych reagovala úplně jinak…:o)

  2. theresa on said:

    Už dávno ne Forever young! O pár let starší a poslední dobou mám pocit, že stárnu čím dál tím rychleji. Ale odmítat nezávazný sex, teta, to není známka stáří, ale blbosti! To sis měla užít :o)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: