Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Nový začátek-představení

Zdravím všechny staré známé i nové příchozí.

Předem bych se chtěla omluvit, pokud nebude všechno fungovat tak jak má a pokud se nebudete stačit divit. Jelikož jsem technický antitalent a navíc anglicky nemluvící člověk, bude mi asi rozkoukávání tady maličko trvat. Bohužel teď nemám tolik času, kolik bych chtěla a potřebovala blogu věnovat, ale pevně doufám, že postupně tuhle stránku přetvořím do nějaké přijatelné podoby. Ikdyž přetvářet hotové šablony je asi blbost, že…:-)

Postupně, budu přidávat odkazy lidí, které jsem sledovala a které jsem vysledovala i do jejich nových působišť. Navíc bych byla ráda, abyste se mi případně připomněli v komentářích, abych vás mohla do odkazů dopsat.

Takže zatím se mi podařilo objevit pouze Modonu.

Až přijdu na to, jak se pracuje s pravým sloupce, arčitě se čase objeví i tam…:-)

A jelikož jsem děvče slušně vychované, pokusila bych se teď maličko představit. Protože, když se někdo někam přestěhuje, asi by se měl seznámit se sousedy, ne???

Brzy (dřív než bych chtěla) to bude 30 let, kdy si má maminka donesla domů to roztomilé, tiché děťátko, které pojmenovali téměř poeticky Barunka. Dodnes netuším, kde k tomu ty rodičové přišli, když ani jeden z nich Babičku nikdy nečetl.

Už po pár dnech bylo jasné, že se původní tiché miminko přeměňuje v sirénu, která nezavře pusu. Jediným obranným mechanismem pro udržení zdravého rodičovského rozumu a pro udržení rodinné pohody bylo, zacpat té malé uplakánce pusu jídlem.

No a to už mi v podstatě zůstalo. Z malého miminka jsem vyrostla do jaksi větších rozměrů. než by se slušelo vystavovat na titulce módních časopisů. Hubu zavřu jen v případě, že ji mám plnou jídla a navíc se mi projevila takzvaná rodinný hluchota, tudíž s intenzitou přesvědčování kohokoliv o čemkoliv, roste můj projev i na hlasitosti. Shrnula bych to asi tak, že je mě nejen dobře vidět, ale i slyšet.

Naši mi říkali, že prý nejsem úplně blbá, tak se mi podařilo (občas s vypětím všech sil) dostudovat vysokou školu, odkud jsem se snažila co nejrychleji vypadnout. Dnes po návratu do mé alma mater toužím každý den. Jak ráda bych se při ranním vstávání otočila na druhý bok a dospávala do další přednášky. Práce mi nesvědčí, ikdyž mě občas i docela baví. Ale proč se proboha nemůžu bavit až po obědě…:-)

To bylo asi jen tak pro začátek. To že se ráda vykecávám už jste asi pochopili, jen bych ráda upozornila, že čtení mých blábolů bude absolutně dobrovolné, ale pokud se už prokoušete ke konci, zkuste po sobě zanechat třeba nějaký komentík. Já totiž nejen, že ráda poslouchám (čtu) sama sebe, já ráda čtu taky ostatní…

A to je pro dnešek opravdu všechno…možná 😉

Reklamy

Single Post Navigation

3 thoughts on “Nový začátek-představení

  1. Ráda tě uvítám a doufám, že nebudu nudit…;)

  2. Já se sem dobrovolně určitě občas juknu 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: