Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Dovolená

Jelikož jsem “těžce“ pracující člověk, využila jsem, jako většina republiky, prodlouženého víkendu a vzala jsem si dovolenou.

Letos poprvé si plánu ji dovolenou tak jak chci já a ne tak jak chtějí a potřebujou ostatní. A ikdyž bych si to představovala ještě maličko jinak, snažím se využít každého dne naplno.

A jak to tak vypadá, letos asi poprvé prožiju svou dovolenou s mužem. Jen to nebude vypadat až tak, jak by si asi většina z vás romantickou dovolenou ve dvou představovalo.

Naše dovolená totiž nebude ve dvou.

Když jsem se totiž rozhodla na vztah s panem P. přistoupit, dohodli jsme se, že si náš vztah zatím necháme pro sebe. Což pro nás znamená návrat do puberty a kupodivu se tím oba dva docela bavíme. Připadám si jako na táboře, schováváme se v lese, pod stolem se držíme za ruku, “náhodně“ se dotýkáme při všech možných činnostech a v noci se tajně plížíme k sobě do stanu :o) Rozhodla jsem se užít si letos takové malé letní dobrodružství a hlavně nic nebrat moc vážně.

Ve středu odjíždíme na další malé dobrodružství, já, pan P. a jeho bratr. Ostatní dorazí až o víkendu, tak jsem zvědavá, jestli se nám to těch pár dnů podaří utajit aspoň před jeho bráchou.

Doufám, že i vy si užijete prodlouženého víkendu, já už se nemůžu dočkat. A zaručeně si to užiju na maximum…;o)

Reklamy

Single Post Navigation

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: