Barunka bloguje

In my dreams I can fly

Velká prázdninová výzva – den čtvrtý a pátý

Úkol čtvrtého dne mi tedy vážně udělal čáru přes rozpočet. Zadání znělo, uvař něco venku. Spousta lidí to pojala velmi úsporně, vaření snídaňové kaše na balkóně…Já viděla jediné možné řešení opravdového vaření venku, a to grilování. A teď ta čára přes rozpočet. Asi jste včerejší tropické teploty zaregistrovali, no a to proč já tak strašně nemám ráda léto, jsou právě tyhle teploty. Poprvé jsem chtěla úkol vzdát. Pak jsem se ale nedala. Pomohl mi k tomu náš nový gril, který potřeboval pokřtít a jelikož v lednici čekalo spoustu dobrot, které se daly použít, nezbyla mi už žádná výmluva.

IMG_20150704_114352

Nakonec tedy sobotní oběd tvořila vepřová krkovička, hermelín, špekáčky, papriky, brambory a brambory s cibulí v popelu. Křest proběhl dle plánu a musím se pochválit, že vše bylo moc dobré.

IMG_20150704_123822

Pátý den, tedy den dnešní jsem vlastně zvládla splnit už jaksi skoro včera.

O půlnoci se objevil úkol, pustit si nějaký film o jídle a vaření. Nemusela jsem se moc dlouho rozmýšlet, mým oblíbeným filmem z gastro prostředí je film Koření života. Opět lehká improvizace a chvilka hledání na youtube, ale nakoenec jsem našla a zkoukla ještě v noci. Nemohla jsem díky horku usnout, takže byl vlastně dnešní den bez úkolu. Díky tomu měla rodina k obědu brambory na loupačku :o)

IMG_20150705_003034

Kvalita filmu na youtube nebyla úplně ideální, ale díky bohu, že alespoň nějaká.

Single Post Navigation

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: